Вахтівки стандартної комплектації зовні схожі на автобуси (через що їх часто і називають – вахтові автобуси) з салоном і водійською кабіною. Усередині оснащуються зручними сидіннями, які розташовані в декілька рядів з комфортною відстанню один від одного.

Однак це – базова комплектація. Вахтові автомобілі за посиланням поділяються за типами та відрізняються додатковим оснащенням, яким розширюється функціонал фургона.

Вахтівки підвищеного комфорту

Пасажирський салон облаштовується анатомічними сидіннями з 3-точковими ременями безпеки. Між ними достатньо місця та розміщені напрямні для регулювання положення крісла.

Сидіння оббиваються штучною шкірою, текстильним та іншим матеріалом (на вибір замовника). Кожне крісло має сітку для ручної поклажі. На додаток до інтер’єру на вікнах є жалюзі або рулонні штори, якими можна прикритися від сонця.

Купити вахтовий автобус підвищеного комфорту можна з різною місткістю. Кількість місць залежить від модифікації та виробника, і становить 8-32 крісла.

Вахтові автобуси з вантажним відділом

Великою популярністю користуються вахтівки, які одночасно можуть перевозити співробітників та необхідний робочий інвентар. Для інструментів облаштовується окремий відсік закритого або відкритого типу – у другому випадку платформа оснащується бічними бортами, що дозволяє помістити туди громіздке обладнання.

Вантажні та пасажирські відділи розділені перегородкою. Комбіновані вахтівки також можна оснастити додатковим обладнанням, розширивши тим самим їхній функціонал.

Вахтові автомобілі з КМУ

Найбільший попит на вахтові автобуси, які обладнані маніпулятором. Вони відносяться до вантажопасажирських типів і використовуються в різних сферах.

Маніпуляторна установка монтується на відкритій платформі позаду автобуса. За допомогою КМУ виконуються різні вантажно-розвантажувальні операції з вантажами масою до півтони. Якщо потрібно перевезти матеріали територією майданчика, не проблема – завантаживши їх на платформу, це зробить той самий вахтовий автобус.

При виборі вахтівки необхідно врахувати декілька важливих факторів:

  • Кількість посадочних місць повинна відповідати робочому штату.
  • Наявність справних опалювальних систем (якщо працювати доводиться у регіонах із більш прохолодним кліматом).
  • Можливість встановлення КМУ та іншого додаткового обладнання, яке потрібне для підвищення ефективності виконання робіт.
  • Стан вахтівки. Купити вахтовий автобус краще новий – він довше прослужить без необхідності заміни запчастин та ремонту, і в ньому точно умови комфортного перебування будуть кращими, ніж у машинах, які вже експлуатувалися раніше.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *