Купівля хостингу – важливий крок для просування вашого проєкту, адже від нього залежатиме стабільність і швидкість видачі сторінок, і задоволення кінцевих користувачів. Щоб не помилитися з вибором, потрібно врахувати багато критеріїв перед покупкою, пройдемося коротко по кожному з них і розглянемо, які варіанти хостинг-провайдерів є в Україні.
Дедалі частіше українські компанії та звичайні жителі інших країн на знак підтримки обирають українських провайдерів послуг, це не дивно, адже на українському ринку безліч компаній з високим рівнем обслуговування, з великим вибором типів послуг хостингу, гарним обладнанням, невисокою ціновою політикою та якісною технічною підтримкою, які нічим не поступаються зарубіжним аналогам. Що можуть запропонувати українські компанії:
- низькі ціни, ціни на хостинг в Україні одні з найнижчих, це зумовлено нижчими витратами на підтримку роботи системи (електроенергія, зарплати співробітникам тощо);
- кваліфіковані кадри, українські фахівці в галузі інформаційних технологій славляться по всьому світу, тому ви можете бути впевненими у високому рівні обслуговування;
- постійна оптимізація і поліпшення роботи серверного обладнання, хостинг-провайдери піклуються про своїх клієнтів і оновлюють свою систему до найновіших релізів програмного забезпечення, щоб ви могли розмістити на ньому, проєкт, який вимагає останні версії ПЗ;
- лояльність до клієнтів, для українських провайдерів важливий кожен клієнт, адже ринок і так переповнений, і важливо завоювати довіру в нових користувачів, тому нерідко компанії йдуть на компроміси у вирішенні тих чи інших завдань і намагаються допомогти клієнтам максимально.
Як же вибрати відповідну компанію? Щоб впорядкувати велику кількість непотрібних сайтів, введіть у пошуку в браузері максимально точний запит, наприклад, якщо ви шукаєте хостинг для роботи з Python, вкажіть «хостинг Python в Україні», що більше ви вкажіть деталей, то точніше вам видає найвідповідніші варіанти, і ви не витрачатимете купу часу на перебір непотрібних сайтів. Далі зайдіть на сайт кожного провайдера, перевірте, чи справді є все необхідне для запуску вашого проєкту, це можна або зробити, проаналізувавши самому параметри послуг, або звернутися в онлайн-чат.
Зверніть увагу на тарифи і можливість докуповувати ресурси, ваш проєкт може зростати, а з ним можуть зростати і потреби до збільшення серверних характеристик, збільшення ресурсів має проходити без простою роботи сайту. Уточніть одразу, чи надають безплатну підтримку і що в неї входить, і загалом, що клієнт отримає, купуючи тариф хостингу, і за що можуть бути додаткові розтрати. Перед покупкою попередньо вивчіть відгуки про вподобані компанії, адже не все може бути так добре, як на перший погляд, відгуки покажуть більш реальну картину.